Pasūtīšana


Plānojat iegādāties jaunu vai mazlietotu automašīnu? Mēs – AW AUTO palīdzēsim Jums visos saistošajos jautājumos par transportlīdzekļa iegādi. Mēs piedāvāsim Jums visu marku un modeļu transportlīdzekļus pēc individuāla pasūtījuma, saskaņā ar Jūsu vēlmēm attiecībā pret vēlamo aprīkojumu un budžetu. 

Lai pasūtītu transportlīdzekli ir nepieciešams aizpildīt pasūtījuma pieteikumu formu, vai arī sazināties ar mums pa norādītajiem tālruņa numuriem, vai tikties klātienē.

Pieteikumā jānorāda transportlīdzekļa: marka, modelis, virsbūves tips, degvielas veids, transmisijas tips, vēlamais aprīkojums, maksimālā cena, kā arī Jūsu kontaktinformācija: vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasts.

Divu darbadienu laikā pēc pieteikuma saņemšanas nosūtīsim Jums piedāvājumu, kurš atbildīs pieteikumā norādītajām vēlamajām prasībām, kā arī sazināsimies ar Jums, lai pārliecinātos, ka esat saņēmuši sagatavoto piedāvājumu.

Kad vēlamais transportlīdzeklis būs atrasts un aptirināts, mēs veiksim detalizētu pārbaudi par transportlīdzekļa tehnisko, vizuālo stāvokli, servisa vēsturi, kā arī pārbaudīsim datubāzēs par zādzību, avāriju esamību.

Pēc detalizētas informācijas iegūšanas un pasūtījuma apstiprināšanas, tiek noslēgts pasūtījuma līgums, ar priekšapmaksu 15% no līguma summas.

Desmit darbadienu laikā pēc priekšapmaksas saņemšanas, transportlīdzeklis tiek attransportēts uz līgumā norādīto vietu.

Pēc tam, kad esat pārliecinājušies, ka transportlīdzeklis atbilst līguma noteikumiem, norādītajai specifikācijai, tiek veikta atlikuma summas apmaksa.

Ja ir nepieciešams, atlikušo summu var finansēt kāda no Latvijas līzinga kompānijām.

Mēs garantējam individuālu pieeju katram klientam, legālu transportlīdzekļa izcelsmi un skaidri definētus nosacījumus pasūtīšanā.

Lasīt vairāk

Informācija par transportlīdzekli

Kontaktinformācija